Ücretsiz PHP Eğitim Seti

PHP öğrenmek istiyor ya da planlıyorsanız, arkaşım İbrahim Çevrük’ün hazırlamış olduğu eğitim setini ücretsiz şekilde aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Giriş – Orta – İleri seviyelerde PHP derslerinin içeriği;

PHP Dersleri İçeriği

Yaz aylarını değerlendirmek isteyenler için şiddetle önerdiğim; Bilgisayar başında boş boş oturmayın bir dil öğrenin kampanyasına dayanarak sitede yer alan php derslerini indirme imkanı sunarak; kotalı kullanıcıların acaba kotam kaç ne kadar kota harcadım sorularından kurtulmalarını sağlamak amacıyla dosyaları indirilebilir hale getirdim. Tabi dersleri bilgisayarında tutmak isteyen arşivci genç webmasterlarda olacaktır. Sonuçta bu sadece kotalılar için yapmış olduğum bir kıyak değil.

İndirilebilir hale getirmiş olduğum bu dersler sitede yer alan ilk dersten son derse kadar yer almaktadır. Toplam olarak 85 Adet php dersi bulunmaktadır. Hepsi HD kalitesinde olup ses ve görüntü sorunu yoktur. İndirmiş olduğunuz sette sadece videolar yer almaktadır. Doküman dosyaları için siteyi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Eğitim seti 13 Saatten oluşmaktadır. Sette birkaç konu eksikliği vardır. Bunlar daha sonra yayınlarım diyerek kaynayıp giden birkaç derstir. Bu dersler hazırlandığında web sitesinden takip edebilirsiniz. Derslerin devamı site üzerinden devam etmektedir.

Eğitim seti basit bir dille anlatılmıştır ve demo olarak web sitesini kullanabilir herhangi bir dersi inceleyebilirsiniz. En basit işlemlerden, bot yazmaya kadar çok çeşitli olarak dersler bulunmaktadır. Hali hazırda bekleyen 30’a aşkın ders vardır ve buda seti indirdikten sonra devam etmek isteyenlerin web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kısaca eğitim seti bilgileri;
Eğitim setinde yer alan ders sayısı: 85
Eğitim setinin toplam süresi: 12 Saat 59 Dakika
Eğitim setinin toplam boyutu: 1.07GB
Eğitim setindeki video tipleri: .mp4 formatında (1280*720)
İlk 5 Part 200mb olup, 6.part 99mb’dır.

Eğitim setini indirme adresleri;

Yandex Disk Tek Link: http://yadi.sk/d/YgQX7jq16pGtB

Derslere ayrıca İbrahim Çevrük’ün Blog’undan ulaşabilirsiniz: http://ibrahimcevruk.com

5 thoughts on “Ücretsiz PHP Eğitim Seti”

  1. yorum yapan olmamış aslında göz atmadım daha setinize ama ne olursa olsun bir teşekkürü hak ettiniz emeğinize sağlık, bir de güzel bir php ile site kurma anlatsanız mesela daha iyi olur bizim için 🙂 kolay gelsin…

  2. Hocam “Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyanın indirilmesi yasaklandı.” diye bir yazı geliyor. Tekrar yükleme şansınız var mı?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir