Bilişimist 5. Yıla Özel Host Kampanyası

Bilisimist 5. Yıla Özel Host Kampanyası

Bilişimist 5. Yıla Özel Host Kampanyası

Sitemin hosting sponsoru olan bilisimist 5. Yılına özel olarak hazırlamış olduğu hosting paketini sizlere tanıtmak istedim. Birçok kişinin kafasında soru işareti bırakan “hangi hosting şirketini kullansam?” sorusunun çözümü tam olarak bilisimist’te. Hazırlamış oldukları paket ile hem sınırsız hizmetler vermek ve sizlere müthiş bir kullanım kolaylığı sağlamak ayriyeten uygun fiyatı ile cebinize zarar vermemek.

5. Yılını yeni müşteri kitleri ile geçirmek isteyen bilisimist, bu kampanyanın sadece bu sene için geçerli olmadığını göstermek için ise; paketi tamı tamına 3 yıl fiyat farkı olmaksızın sunduklarını duyurdular. Yani bu hosting paketinden 3 yıl boyunca yararlanabilirsiniz.

Başka yerle böyle hizmet, böyle kolaylık yok.

Müşteri hizmetleri alanı birçok firmaya göre daha hızlı ve samimi cevaplarıyla sorunu çözmek üzerine yapılmış bir hizmet. Bizden kaynaklanmıyor, tekrar deneyin gibi klasik cevaplar ile karşılaşmaksızın size hizmet sunmaya devam ediyor.

Avantajlı paketin özelliklerini şuracıkta belirtmek gerekirse;

Web Alanı (1 GB)
Trafik (10 GB)
e-Posta Hesabı (Sınırsız)
Veri Tabanı (Sınırsız)
FTP Hesabı (Sınırsız)
Parked Domain (Sınırsız)
Sub Domain (Sınırsız)

Bu Görmüş olduğunuz özellikler 3 yıl boyunca fiyat değişmeksizin sadece ve sadece 10 TL! (Fiyatlara KDV Dahil Değildir.)

Pakete göz atmak, özelliklerine bakmak ve kafanızdaki ek sorulara yanıt bulmak için ŞUsayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir